עשרה טיפים שיהפכו אותך למלך התוכן

כיום יותר ויותר בעלי אתרים מבינים את החשיבות שבכתיבת תכנים וטקסטים באיכות גבוהה לאתר האינטרנט שלהם, במיוחד לאחר שגוגל הכריזו מלחמה על אתרים שמעתיקים תכנים מאתרים אחרים או מציגים תכנים באיכות נמוכה. להלן עשרה טיפים שיעזרו לכם לשפר את איכות התוכן באתר שלכם :

כותרות פיקנטיות

במקרים רבים, הכותרת של העמוד בתוצאות החיפוש או הכותרת הפנימית של המאמר בכל עמוד, הן אלו שיקבעו האם אנשים ימשיכו לשהות באתר או יעזבו לאתר אחר. נסה ליצור כותרת בלתי שגרתיות ולהשתמש במשחקי מילים או ביטויים מפורסמים עם טוויסט.

בדיקת איות פשוטה

נכון שברוב האתרים כיום יש עורך תוכן מובנה, אך אין הדבר אומר שלא כדאי להעביר את הטקסט לפחות פעם אחת בוורד על מנת לגלות שגיאות כתיב מביכות או פסיק מיותר.

אל תחזרו על עצמכם

לגולש הממוצע אין כיום הרבה זמן לשהות בכל אתר, ואם אתם כותבים את אותו הדבר במספר ניסוחים שונים רק על מנת לנפח העמוד, סביר שהגולש ימצא את עצמו מפהק תוך זמן קצר. עדיף טקסט קצר וקולע מאשר טקסט ארוך ומסורבל.

נסו לתת לגולש ערך מוסףTen tips that will make you the king of content

בדקו אתרים אחרים הקשורים לתחום העניין שלכם ונסו למצוא זווית חדשה או אספקט אחר שלא נכתב עליו מספיק. כך תוכלו לתת לגולש ערך מוסף אמיתי במקום לחזור על מה שכבר נכתב במקומות אחרים.

הקפידו על התאמה מינימאלית למנועי חיפוש

וודאו כי מערכת ניהול התוכן שלכם מאפשרת לערוך לכל הפחות את כותרת העמוד (Title) ואת התיאור שלו (Description). נסו ששני אלו לא יחזרו בדיוק על מה שכבר כתוב בתוך העמוד עצמו.

הסתמכו על עובדות

זכרו שויקיפדיה נמצאת במרחק נגיעה. גם אם הטקסט שלכם שיווקי, הקפידו על העובדות על מנת להימנע מטעויות מביכות או תגובות מעצבנות שיעירו לכם על חוסר דיוק.

היו מקוריים

כיום אין כבר טעם להדביק את אותו המאמר במספר אתרים מכיוון שמנועי החיפוש יודעים לזהות תוכן מועתק. אם אתם בוחרים לשכתב מאמר קיים, עשו זאת באופן מקצועי ובצורה ידנית מבלי להשתמש בתוכנות שכתוב שבדרך כלל גורמות לטקסט להפוך לבלתי קריא.

אל תחששו להביע את דעתכם

אל תהססו להביע את דעתכם גם אם היא אינה פופולארית. כל עוד תעמדו מאחורי מה שאתם כותבים ותספקו נימוקים משכנעים, תוכלו למשוך אליכם לא מעט תשומת לב ועדיין לנהל דיון בצורה מכובדת.

אל תשכחו לשתף

השתמשו בכל הכלים החברתיים העומדים לרשותכם על מנת להפיץ את התוכן הלאה, כולל כפתורי לייק, פלוס אחד ו – Retweet. אם תתנו לאנשים לגלות את התוכן בעצמם, ייתכן שהוא כבר לא יהיה רלוונטי.

גם תגובות הן תוכן

כאשר אתם מגיבים בבלוג מסוים עם שמכם וכתובת האתר שלכם, אתם למעשה מרחיבים את הספקטרום של התוכן שלכם גם לאתרים אחרים. לכן, כל הכללים שנכתבו פה תקפים גם לתגובות. בכל אופן, שמרו על תרבות הדיון ואל תיגררו לעימותים מיותרים או החלפת מהלומות אישיות עם אלו שנהנים למשוך לעברם אש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *